Четвер, 28.03.2024, 12:22

Вітаю Вас Гість

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №8 м. КІРОВОГРАД

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Державне професійно-технічне училище № 8 м. Кіровограда
    було створено 9 квітня 1973 року.

    Починалася історія училища з будівельного майданчика. Першим директором став Кирилов Олександр Петрович. Це була людина не тільки красива, але й чесна, мужня, справедлива, вимоглива до себе. Олександр Петрович не тільки контролював усі будівельні роботи, але й заряджав усіх своєю енергією, духовною силою. Таким він і залишився в пам'яті тих, хто працював з ним.

    Спочатку був збудований гуртожиток, де були і класні кімнати. Там навчалися і жили перші учні, їх було 175. Саме вони разом з майстрами виробничого навчання Житовою Надією Михайлівною, Сечко Василем Федоровичем, Ходоковським Олександром Олександровичем та заслуженим працівником народної освіти України Кожухарем Володимиром Олександровичем почали створювати матеріально-технічну базу училища, а саме будували майстерні, гаражі, актовий та спортивний зали, їдальню, спортивні майданчики.

    Саме в той час, коли вся територія училища була ще будівельним майданчиком, прийшла працювати в ДПТУ № 8 Ганна Павлівна Клюй. Вона стала правою рукою усіх чотирьох директорів, тобто заступником директора з навчально-виробничої роботи.
    У 1974-1975 навчальному році всі училища України перейшли на підготовку кваліфікованих робітників з середньою освітою. Перейшло й СПТУ № 8 м.Кіровограда. Разом з дипломом муляра, електрогазозварника, маляра-лицювальника, слюсаря-сантехніка випускники тепер одержують атестат зрілості, а це дає змогу продовжувати навчання в ВУЗах.
    Протягом 38 років училище готувало кваліфікованих робітників з професій: 1973рік - муляр; маляр; столяр - плотник; машиніст екскаватора; 1974рік - машиніст автокрана; машиніст екскаватора, автогрейдера; столяр-будівельний; мозаїст плиточник; електромонтажник; слюсар-сантехнік; маляр; муляр; 1975 рік - плиточник-лицювальник; електромонтажник; електрогазозварник; слюсар-сантехнік; маляр; столяр-будівельний; штукатур; плиточник; лицювальник; мозаїст; муляр; монтажник залізобетонних конструкцій; машиніст автокрана; машиніст екскаватора одноковшового; 1977 рік - до переліку вищевказаних професій добавилася професія: машиніст бульдозера, грейдера; 1986 рік - електромеханік фреонових холодильних установок; 1987-1996 рік - повар; обвальщик і жиловщик м'яса; художник-оформлювач; 1990 рік - оператор-штамповщик, забійник скота; в'язальщик ковбас; 1991-2000 р.р. - майстер сільського будівництва.

    Наше училище одне з небагатьох в області, яке готувало спеціалістів не тільки для України, але й для Афганістану. Юнаки з цієї країни приїхали до нас, щоб стати спеціалістами з будівельної професії, крім того, вчили ще й російську мову, адже це були 1983-1988 роки. Заступником директора з виховної роботи у афганських учнів був призначений Дузь Сергій Дмитрович. Багато зусиль, терпіння, педагогічної майстерності було їм закладено, щоб афганські учні не тільки повірили у себе, але й стали довіряти тобі.

    За роки існування підготовлено більше 15 тисяч кваліфікованих робітників будівельних професій. В даний час в училищі працює 55 педагогічних працівників, які створюють умови для успішного навчання та велику увагу приділяють вихованню учнів. В училищі навчаються 420 учнів. Це складає 16 навчальних груп з п'яти будівельних професій: електрогазозварник; столяр-будівельний; муляр монтажних сталевих та залізобетонних конструкцій; штукатур; лицювальник-плиточник, маляр; монтажник санітарно-технічних систем і устаткування. Чотирнадцять груп мають трирічний термін навчання із здобуттям середньої освіти та диплому кваліфікованого робітника і дві групи з терміном навчання один рік на базі повної середньої освіти.
    Педагогічний колектив допомагає учням набувати європейські знання, це ґрунтується на впровадженні інноваційних технологій, але при цьому не втрачаємо національних традицій.


    Наше професійне кредо - через традиційну українську сумлінну і якісну працю - створювати суспільні блага для добра народу та держави.  

    Copyright MyCorp © 2024 |